Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna
Koło Przyjaciół Radia Maryja

Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii św. Wojciecha liczy ponad 160 osób.

W każdy I-szy wtorek miesiąca mamy Mszę Św. w intencji Ojca Św. Benedykta XVI, Biskupów, Kapłanów, naszej Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam, dzieł wyrosłych wokół toruńskiej rozgłośni, ojca Tadeusza Rydzyka i naszej Parafii. Zanosimy też nasza modlitwę o rychłą beatyfikację sługi Bożego Ojca św. Jana Pawła II.

We wtorek, przed Mszą Św. o godz. 18.00 modlimy się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Różańcu Św. Natomiast w każdą III-cią niedzielę miesiąca od godz. 15 do 18, trwamy w modlitwie na Adoracji, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Organizujemy również pielgrzymki na ogólnopolskie spotkania Radia Maryja na Jasnej Górze w Częstochowie oraz do Torunia na rocznicę powstania Radia Maryja.

Spotkania formacyjne odbywają się w każdą II niedziele miesiąca o godz. 17.30 w kościele. W tym też dniu - w II niedzielę miesiąca zbierane sa pod chórem ofiary na Radio Maryja.

Opiekunem koła jest Ks. Piotr Presner

Zapraszamy wszystkich na nasze spotkania.

Adresy stron internetowych:

http://www.radiomaryja.pl/ http://www.tv-trwam.pl/ http://www.naszdziennik.pl/ http://www.wsksim.edu.pl/ http://www.fnp.pl/main_joomla/Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 91125 Pielgrzymem w naszej Świątyni.