Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna
Żywy Różaniec

W naszej Parafii św. Wojciecha jest 7 kółek Różańca świętego. Jedno kółko, do którego należy 20 osób to jest róża dla Maryi. W czasie Misji świętych w 1997 roku, zapisało się do Żywego Różańca 60 osób, które do dziś trwają na modlitwie i składają dobrowolne ofiary na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie. W każdą II niedzielę miesiąca o godzinie 17.30 w kościele odbywa się spotkanie z opiekunem - ks. Łukasz Starczewski. W czasie spotkania wymieniane są tajemnice różańcowe, przedstawiane są bieżące sprawy naszej Parafii, wyznaczana jest intencja modlitwy na każdy miesiąc. O godzinie 18.00 w kościele wspólnie odmawiamy Różaniec święty, a na zakończenie modlitwy przyjmujemy Błogosławieństwo od Ołtarza świętego Franciszka.

W czasie pogrzebów zmarłych członków Żywego Różańca gromadzimy się przy trumnie na modlitwę, odmawiamy różaniec i palimy świece.

Dla wszystkich członków Żywego Różańca największą radość stanowi możliwość wspólnej modlitwy różańcowej, bo w ten sposób chwalimy Matkę Bożą i naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Jeśli podzielasz naszą radość i chcesz należeć do Żywego Różańca, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie w II niedzielę miesiąca o godzinie 17.30 do naszego kościoła.


Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 6830 Pielgrzymem w naszej Świątyni.